GulcinEren.iLe.ßiz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GulcinEren.iLe.ßiz

GerçeK qLneRen Sitesi

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BEN BUNLARA DİREK DALARIM

+3
_duYgu*eReN_
gülçin_dilan
*Aslı{ACK}*
7 posters
YazarMesaj
*Aslı{ACK}*
*Admin
*Admin
*Aslı{ACK}*

BEN BUNLARA DİREK DALARIM Empty
MesajKonu: BEN BUNLARA DİREK DALARIM   BEN BUNLARA DİREK DALARIM EmptySalı Ağus. 07, 2007 5:07 am

ALTTAKİ SİTEYE GİRİN:

http://www.lafmacun.org/bak/cemre+kemer

İLK MSJDA ŞÖLE DEMİŞLER:

hepsi grubunun en taş hatunudur.anası grubun ünlü olmasını sağlamıştır.o kaşa,o göze,o boya,o posa kurban olunasıdır.analar neler doğuruyor dedirten bir şahsiyettir

SON MSJDA İSE

hepsi grubunun en güzel hatunudur... fakat hepsi 1 adlı dizide konuşma tarzıyla kendini bende bitirmiştir.

HADİ SON MSJI BİRAZDA OLSA AFFEDER
M DE O İLK MSJI YAZANI Bİ' BULİİM a.m.q..
cemremize kimse laf edemez oı siteye üye olup karşı çıkalım
gülçin_dilan
♥ıѕıηıσ♥
gülçin_dilan

MesajKonu: Geri: BEN BUNLARA DİREK DALARIM   BEN BUNLARA DİREK DALARIM EmptySalı Ağus. 07, 2007 11:37 am

aman desin takma kafanav o kendi mallığı diyoum pardon
|ShUmİPa
Misafir

MesajKonu: Geri: BEN BUNLARA DİREK DALARIM   BEN BUNLARA DİREK DALARIM EmptyÇarş. Ağus. 08, 2007 6:40 am

Üe olsakta boswer kndi kndine dio işte saçmalamakta üstüne yoqq..SALLA
gülçin_dilan
♥ıѕıηıσ♥
gülçin_dilan

MesajKonu: Geri: BEN BUNLARA DİREK DALARIM   BEN BUNLARA DİREK DALARIM EmptyÇarş. Ağus. 08, 2007 12:21 pm

valla güldür bakalımdaki birinin dediği gibi koyver gitsin
*Aslı{ACK}*
*Admin
*Admin
*Aslı{ACK}*

MesajKonu: Geri: BEN BUNLARA DİREK DALARIM   BEN BUNLARA DİREK DALARIM EmptyPerş. Ağus. 09, 2007 10:23 am

yaben koyvaremem işte bitaneme laf ediolar Mad
gülçin_dilan
♥ıѕıηıσ♥
gülçin_dilan

MesajKonu: Geri: BEN BUNLARA DİREK DALARIM   BEN BUNLARA DİREK DALARIM EmptyPerş. Ağus. 09, 2007 1:00 pm

ya boşver kötü laf sahibinindir
*Aslı{ACK}*
*Admin
*Admin
*Aslı{ACK}*

MesajKonu: Geri: BEN BUNLARA DİREK DALARIM   BEN BUNLARA DİREK DALARIM EmptyCuma Ağus. 10, 2007 1:08 am

ama cemreme gelio Mad neyse .....
_duYgu*eReN_
*Süper Moderator
*Süper Moderator
_duYgu*eReN_

MesajKonu: Geri: BEN BUNLARA DİREK DALARIM   BEN BUNLARA DİREK DALARIM EmptyCuma Ağus. 10, 2007 5:55 am

YHA BEN BUNLARA HARBİ DALICAM HAAAAA OKUYUN ŞUNLARI!
http://www.lafmacun.org/bak/grup+hepsi

GİRİN BU SİTEYE!..BAKIN ŞI a.q.LARA!
http://yaseminergenefan.iphorum.com
eda_eren
*Yardımcı Admin
*Yardımcı Admin
eda_eren

MesajKonu: Geri: BEN BUNLARA DİREK DALARIM   BEN BUNLARA DİREK DALARIM EmptyCuma Ağus. 10, 2007 6:40 am

yaa bak ben bunların amk. yaa çook sinirlerimi bozuolarr kim lan bunlarr bak ağzımı açtırmasınlar cidden sinirlerm çok bozuldu o.ç desem yerii wr kusra bakmayın arklar ama cidden acayip sinirleim bozulduuu
_duYgu*eReN_
*Süper Moderator
*Süper Moderator
_duYgu*eReN_

MesajKonu: Geri: BEN BUNLARA DİREK DALARIM   BEN BUNLARA DİREK DALARIM EmptyCuma Ağus. 10, 2007 11:52 am

haklısın ben komalik ederdim bunları!!ahh bi görsemm
http://yaseminergenefan.iphorum.com
♥Tuqba[EB]&
*Yardımcı Admin
♥Tuqba[EB]&

MesajKonu: Geri: BEN BUNLARA DİREK DALARIM   BEN BUNLARA DİREK DALARIM EmptyC.tesi Eyl. 29, 2007 5:58 am

en baştan şöyle başliyim, bu ne uyduruk bir "girlband" ismidir yahu..kim veriyor size bu akılları merak ettim şimdi.
hem iki kutu boyayı sür yüzüne hem vamp hatun havalarına gir, iş konuşmaya gelince evin 5 yaşındaki cici kızı kesil... ne gereksizsiniz var ya ne gereksizsiniz..
sarı kafadan başlayalım.. kendisi hip hop eğitimi mi ne almış, bir de original olarak dinlemek isterdim kendisini. kliplerinde bir çocuksu, bir orospu görünüp kafamızı karıştıran amerikan özentisi kızımızdır kendisi..
şu gümüş dizisindeki songül ödene benzeyenleri var bir de.o da bir gariptir,bir türlü büyümeyen tipler vardır ya büyük gözüksün diye büyük insan kuyafetleri giydirirsiniz, aynı onlardan. dön evine barbie setini kur onunla oyna yavrucuğum.
valla birinin adını bilmiyorum ama grubun en guççüğüydü. o desen, izlemiş spice ablalarını kaderin çocuklarını ama oturtamamış gibi sanki.
gelelim en büyük olana.. valla aralarında dünya standartlarına en yakın olanı odur. kendisi en başından beri 35 yaşında gösteremektedir ve mahallemizin orospusu havasındadır. ayrıca masum surat panter ruh yalının da yatak arkadaşıydı bir aralar.

kıssadan hisse:amerikada gruplar bir bir dağılıp kendi başlarının çaresine bakmaya başlayınca, türk kızlarımız kimleri takip edeceğini bilememişlerdir. bu boşluk esnasında da böyle bir grup ortaya çıkmıştır ve açık "kapanıyor gibi" olmuştur..
lakin kendileri türkiyede türünün en iyisiymiş öyle diyorlar.. iyi de sizden başka bir kız grubu mu var türkiyede? zeka sıfır sıfır..
nuni

şuna bakın yhaa nedio bu qeRi zekaLı
dunya_guzeli_hepsi
*Moderator
*Moderator
dunya_guzeli_hepsi

MesajKonu: Geri: BEN BUNLARA DİREK DALARIM   BEN BUNLARA DİREK DALARIM EmptyC.tesi Eyl. 29, 2007 12:23 pm

bende onu dicektim tubacım ya ne salak şey bunlar dalıcam hee a.m.q. salaklar dalıncak insanlar hakketten şuna bahk yha:en baştan şöyle başliyim, bu ne uyduruk bir "girlband" ismidir yahu..kim veriyor size bu akılları merak ettim şimdi.
hem iki kutu boyayı sür yüzüne hem vamp hatun havalarına gir, iş konuşmaya gelince evin 5 yaşındaki cici kızı kesil... ne gereksizsiniz var ya ne gereksizsiniz..
sarı kafadan başlayalım.. kendisi hip hop eğitimi mi ne almış, bir de original olarak dinlemek isterdim kendisini. kliplerinde bir çocuksu, bir orospu görünüp kafamızı karıştıran amerikan özentisi kızımızdır kendisi..
şu gümüş dizisindeki songül ödene benzeyenleri var bir de.o da bir gariptir,bir türlü büyümeyen tipler vardır ya büyük gözüksün diye büyük insan kuyafetleri giydirirsiniz, aynı onlardan. dön evine barbie setini kur onunla oyna yavrucuğum.
valla birinin adını bilmiyorum ama grubun en guççüğüydü. o desen, izlemiş spice ablalarını kaderin çocuklarını ama oturtamamış gibi sanki.
gelelim en büyük olana.. valla aralarında dünya standartlarına en yakın olanı odur. kendisi en başından beri 35 yaşında gösteremektedir ve mahallemizin orospusu havasındadır. ayrıca masum surat panter ruh yalının da yatak arkadaşıydı bir aralar.

kıssadan hisse:amerikada gruplar bir bir dağılıp kendi başlarının çaresine bakmaya başlayınca, türk kızlarımız kimleri takip edeceğini bilememişlerdir. bu boşluk esnasında da böyle bir grup ortaya çıkmıştır ve açık "kapanıyor gibi" olmuştur..
lakin kendileri türkiyede türünün en iyisiymiş öyle diyorlar.. iyi de sizden başka bir kız grubu mu var türkiyede? zeka sıfır sıfır..
♥Tuqba[EB]&
*Yardımcı Admin
♥Tuqba[EB]&

MesajKonu: Geri: BEN BUNLARA DİREK DALARIM   BEN BUNLARA DİREK DALARIM EmptyPaz Eyl. 30, 2007 6:49 am

dunya_guzeli_hepsi demiş ki:
bende onu dicektim tubacım ya ne salak şey bunlar dalıcam hee a.m.q. salaklar dalıncak insanlar hakketten şuna bahk yha:en baştan şöyle başliyim, bu ne uyduruk bir "girlband" ismidir yahu..kim veriyor size bu akılları merak ettim şimdi.

yha ztn bnLaR qeRyzakaLı oLmasaLaR böLe bi$i yasmasLaR qi
***LoKuMuM_GüLçİn'İm***
♥ıѕıηıσ♥
***LoKuMuM_GüLçİn'İm***

MesajKonu: Geri: BEN BUNLARA DİREK DALARIM   BEN BUNLARA DİREK DALARIM EmptyPaz Ekim 21, 2007 8:24 am

evet ya slaqlarrrrrr

BEN BUNLARA DİREK DALARIM
1 sayfadaki 1 sayfası